About us

Elementy z wzorem z obu stron płotu zostały przygotowane i włączone do naszej oferty specjalnie dla osób, dla których szczególnie ważna jest estetyka zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ogradzanej posesji. Tego typu płot jest też wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla osób dzielących koszt grodzenia z sąsiadem - w ten sposób obie strony mogą cieszyć się stroną posiadającą wybrane zdobienia.

Specjalnie dla najbardziej wymagających do oferty dołączone zostały także betonowe daszki, doskonale wieńczące górną krawędź i doskonale dopełniające efektu, podkreślając estetykę.

Ogrodzenie betonowe dwustronne i brama

Wszystkie ogrodzenia betonowe dwustronne dostępne w naszej ofercie są barwione już na etapie produkcji, przez co nie wymagają malowania dla zróżnicowania kolorystycznego i dopasowania stylistyki ogrodzenia do projektu posesji i ogrodu. Naturalne i estetyczne kolory komponują się doskonale w każdym miejscu, dla którego zostały wybrane. Dodatkowo, wszystkie płyty tego typu posiadają piórowpust, co dodatkowo zwiększa stabilność całej konstrukcji, która nie odbiega od rozwiązań standardowych.

W przypadku zainteresowania ofertą lub dowolnych wątpliwości prosimy o kontakt z naszym doradcą

Zobacz także: