Ogrodzenia betonowe Gniezno

Ogrodzenie betonowe jednostronne dzięki swojej modułowej budowie doskonale sprawdzają się na każdej działce. Różnice wysokości czy mnogie zakręty nie stanowią przeszkody w montażu. Każdy z elementów jest wzmocniony za pomocą prętów zbrojeniowych, co przekłada się na świetną wytrzymałość mechaniczną. Stosując specjalistyczne polimery omijamy problem poruszania się elementów przy silnym wietrze, sprawia to, że płyty nie obijają się o siebie i nawet z upływem czasu nie pojawią się pęknięcia czy wykruszenia na krawędziach. Nasze produkty nie cechują się jednak jedynie dużą trwałością. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości na etapie produkcyjnym nasze ogrodzenia są zarówno efektywne jak i efektowne.

Efekt wizualny osiągany jest poprzez doskonałe spasowanie komponentów, a także dzięki ciekawym wzorom. Mnogość wariantów pozwola na dobranie idealnego ogrodzenia do stylistyki domu, czy też całej działki.

Ogrodzenie betonowe posiada także inne zalety. Stanowi świetną osłone od wiatru oraz pyłu, który wzbijają przejeżdżające jezdnią samochody. Lita konstrukcja uchroni także Państwa posesje od ciekawskich spojrzeń przechodniów. Należy zaznaczyć, że nasze płoty nie wymagają dużego nakładu pracy przy konserwacji. W przeciwieństwie do ogrodzeń metalowych nie muszą być zabezpieczane przed korozją.

W trosce o dobro naszych klientów wykonujemy indywidualne wyceny.

W przypadku zainteresowania ofertą lub d owolnych wątpliwości prosimy o kontakt z naszym doradcą