About us

Ogrodzenia panelowe, wykonane z powtarzających się, gotowych elementów wykonanych z drutu to doskonała, a przede wszystkim znacznie bardziej estetyczna alternatywa dla popularnego płotu z siatki. Jest to świetne rozwiązanie do zabezpieczenia terenu zarówno wokół domu, jak i terenu przedsiębiorstwa. Stosowane przez nas panele są łączone - przy pomocy specjalnych obejm - ze słupkami o prostokątnym przekroju 60x40.

Oferujemy elementy z drutu o średnicy 4 lub 5mm. Grubość 4mm to rozwiązanie budżetowe, gwarantujące znacznie niższą cenę całego ogrodzenia. Panele wykonane z grubszego drutu o średnicy 5mm cechują się najwyższą wytrzymałością, solidnością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Proponowane przez nas ogrodzenia tego typu występują w wersji ocynkowanej, lub malowanej proszkow - oba rozwiązania zapewniają doskonałą ochronę przed działaniem warunków pogodowych. Dostępne elementy malowane są w kolorze grafitowym, zielonym lub brązowym, natomiast na specjalne życzenie klienta elementy mogą zostać wykonane w dowolnym odcieniu z palety RAL.

Za szczelność dołu ogrodzenia odpowiada opcjonalna betonowa podmurówka, która urozmaica wizualnie cały projekt, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się małych zwierząt i drobnych przedmiotów przez szczelinę między gruntem a panelem ogrodzeniowym.

W przypadku zainteresowania ofertą lub dowolnych wątpliwości prosimy o kontakt z naszym doradcą